technika | měkký kryt, kolorovaný |
rozměr | 35 x 39 cm |
rok | 1921 |
signatura | sign. PD T. F. Šimon, značeno na kameni DU TFŠ |
stav díla | č. 12 |
autor | 1877 - 1942 |
Zima na Hané
rozměr | 35 x 39 cm |
rok | 1921 |
stav díla | č. 12 |
autor | 1877 - 1942 |