#10

František Tavík Šimon

František Tavík Šimon
#10

František Tavík Šimon

762 zobrazení
12 000 Kč
30. 11. 2017 18:00

měkký kryt
42,5 x 52,5 cm
1909
sign. PD T. F. Šimon, značeno na kameni PD T. F. Šimon 09
č. 125
1877 - 1942

Loď s melouny, Benátky